Фото з відкритих джерел

Команда, яка працювала над організацією проведення Євробачення-2017 в Україні, заявила про припинення роботи над підготовкою та проведенням конкурсу. Про це повідомив один з організаторів Денис Блощинський на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши скрін офіційного звернення команди.

"Нам вдалося зібрати неймовірну команду. Ми прописали сотні документів, відібрали локації, попрацювали на славу. З грудня місяця були готові запускати тендери за всіма ключовими напрямками... Я неодноразово говорив про те, що я піду з проекту, як тільки мої принципи і цінності будуть порушені. Настав той час, на жаль, коли я не можу йти на перекір своїм принципам і цінностям", – написав Денис Блощинський.

Він додав: "Я по справжньому бажаю успіху Євробачення в Україні, але не бачу можливості бути в проекті. Додаю скан листа нашої команди, який підписали виконавчі продюсери і представники моїх 9 департаментів. У ньому ви знайдете більш нашу спільну позицію. Вірю, що це нас всіх навчить багатьом важливим речам. Вірю в наших людей. Вірю в Україну. Дякую всім-всім за підтримку".

Новини за темою: Гройсман запросив всіх громадян ЄС відвідати Україну під час проведення "Євробачення"

У скріні звернення до Національної громадської телерадіокомпанії України зазначено, що команда організаторів Євробачення залишає проект і припиняє роботу над підготовкою до проведення конкурсу.

Денис Блощинський

Денис Блощинський

"У грудні після забезпечення нашої команди підтвердженням від ЄВС про те, що Євробачення-2017 дійсно відбудеться в Києві, у нас забрали наші повноваження, призначивши нового фактичного керівника Конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем всіх аспектів Євробачення в Україні", – йдеться у зверненні.

Новини за темою: КМДА оголосила конкурс на кращі проекти розважальних зон до Євробачення

У команді організаторів наголосили, що призначення та дії, які його супроводжували, зупинили на два місяці роботу над проектом.

"Робота нашої команди була повністю заблокована. Ми неодноразово письмово та усно повідомляли про це керівництву НТКУ (ВАТ "НГТУ"), керівництву Держкомтелерадіо, представникам Кабміну, ми намагалися знайти компромісні рішення і докладали всіх зусиль для подальшої реалізації проекту", – зазначають організатори.

За цей час, як зазначає команда, крім презентації результатів їх роботи, проведеної за період вересень-грудень 2016 року, нове керівництво Конкурсу не провело жодної реальної дії для реалізації проекту в потрібні терміни.

"З жалем повідомляємо, що наша команда не може прийняти подібне призначення і не бачить можливості продовжувати свою роботу в проекті з підготовки і проведення Євробачення в Україні", – резюмували у зверненні.

Новини за темою: НСТУ сподівається на старт продажу квитків на Євробачення-2017 у лютому

У команді організаторів вважають, що запропонована їм нова структура управління Конкурсом, відсутність прозорості при прийнятті рішень за ключовими напрямками роботи, відсутність юридичних зобов'язань перед залученими до роботи над Конкурсом фахівцями, зрив термінів проведення тендерів - все це заважає якісній і своєчасній підготовці до проведення Конкурсу в Україні.

"Наша альтернативна і компромісна пропозиція про розподіл повноважень і сфер відповідальності всередині команди Євробачення, на жаль, не знайшла підтримки у керівництва ВАТ "НГТУ". У зв'язку з цим повідомляємо, що відома вам протягом багатьох місяців роботи команда з підготовки до Євробачення не бачить більше можливості продовжувати роботу над Конкурсом на запропонованих нам умовах", – уклали в зверненні.

Новини за темою: Квитки на Євробачення-2017: Де купити і на які шоу піти

Нагадаємо, Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.

Новини за темою: Євробачення-2017: Визначився порядок виступів учасників у півфіналах