Кольченко заявив, що голодуватиме, "поки вистачить здоров'я"

Вимога Кольченка для припинення голодування - звільнити Олега Сенцова

Олександр Кольченко Nikolay Shchur Facebook

Український політв'язень Олександр Кольченко перебуває у медчастині колонії, але стверджує, що буде продовжувати голодування, поки "вистачить здоров'я". Про це повідомив російський правозахисник Микола Щур у Facebook.

"Перебуває Саша в боксі у медчастині (умови там хороші, ми там були багато разів). Їжу йому регулярно носять. Він настільки ж регулярно від неї відмовляється. Після цього його ведуть до лікаря, який вимірює у нього тиск, пульс, рівень цукру в крові. Саша п'є воду", - повідомив Щур.

Від також додав, що Кольченко заявив, що "буде триматися, поки здоров'я вистачить", і його вимоги залишилися незмінними - звільнити Олега Сенцова.

Новини за темою: Україна готова передати Росії 23 особи для звільнення Сенцова, Кольченка і Гриба, - Геращенко

Нагадаємо, у четвер, 31 травня Кольченко оголосив голодування, вимагаючи звільнення Олега Сенцова. Сенцов своєю чергою почав голодування 14 травня, вимагаючи звільнення всіх 64 українських політичних в'язнів у Росії.

Кольченко і Сенцов були затримані спецслужбами РФ у травні 2014 року в Криму. Їх звинуватили в організації терактів на півострові. Влітку 2015 року Кольченко був засуджений до 10 років колонії суворого режиму, Сенцов - до 20 років. Обидва заперечують свою провину.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів