Князєв: Поліпшити побут і дати можливість поліцейським постійно займатися спортом - також частина реформи

"Поки ми не можемо кожному поліцейському дати квартиру або забезпечити його фінансово так, щоб він міг купити собі машину. Але розвернутися до них обличчям - це наш обов'язок", - сказав Князєв

Сергій Князнв, голова Нацполиции ГУ Нацполіції

Реформа Нацполіції полягає зокрема у тому, щоб поліпшити побут кожного поліцейського. Дати їм можливість займатися спортом у сучасних спортзалах - також частина цього глобального процесу. Про це 112.ua розповів глава Нацполіції Сергій Князєв.

"Реформа Національної поліції полягає не тільки в самій службі і взаєминах між поліцією та суспільством. Насамперед потрібно змінювати підхід до побуту поліцейських. Адже маючи не таку вже й велику заробітну плату, поліцейський витрачає гроші на сучасний, але дорогий спортзал або змушений займатися в непристосованих для цього сирих підвалах. Ми пропонуємо можливість займатися різними видами спорту. Це дозволяє поліцейському відчути себе рівноправним членом суспільства і піти саме до того залу, який буде створеним для нього", - говорить Князєв.

Також Князєв зазначив, що поки в державі немає можливості дати квартиру або забезпечити фінансово кожного поліцейського так, щоб він міг купити собі машину. "Але розвернутися до них обличчям - це наш обов'язок. Треба змінити підхід до роботи поліцейського: праця не від світанку і до "переможного", а якісне виконання обов'язків з належним відпочинком, підтримкою фізичної форми і власного здоров'я. Подібні речі сприяють зміні ставлення до роботи. У цьому і є суть реформи поліції не тільки на роботі, але і поза службою".

"Не кожен може дозволити собі ходити в сучасний, модний спортзал, а поліцейські столиці тепер можуть. Я буду радий, якщо такі спортзали будуть з'являтися в кожному поліцейському відділі. Сучасний спортзал - сучасна робота - сучасне ставлення до життя".

Нагадаємо, в Києві відкрили сучасну тренувальну базу для наших патрульних і дали старт першим Всеукраїнським змаганням із багатоборства поліцейських.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів