Кличко: З вечора дороги Києва розчищали від снігу 270 одиниць техніки та 29 бригад ручного прибирання

У комунальній корпорації уточнили, що вночі для оперативного прибирання від снігу широких магістралей міста їх розчищали великими та малими колонами снігоприбиральної техніки

У Києві з вечора дороги розчищають від снігу сайт КГГА

Із вечора 8 лютого, щоб не допустити утворення слизькості та снігових накатів, автодорівці обробляли посипальними матеріалами дороги та вулиці столиці, повідомляє портал КМДА. Першочергово – мости, шляхопроводи, спуски та підйоми, магістральні вулиці та вулиці, якими курсує громадський транспорт. Про це повідомили в КК "Київавтодор".

У комунальній корпорації уточнили, що вночі для оперативного прибирання від снігу широких магістралей міста їх розчищали великими та малими колонами снігоприбиральної техніки.

Для оброблення та очищення тротуарів і зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства "Київавтодору", залучили трактори зі спеціальним снігоочисним обладнанням, новітню техніку європейського виробництва Bucher. Загалом до роботи залучили 270 одиниць снігоприбиральної техніки корпорації та 29 бригад із ручного прибирання.

Зранку 9 лютого дорожники продовжують працювати в посиленому режимі: очищають від снігу вулиці місцевого значення та підходи до пішохідних переходів.

Фахівці "Київавтодору" уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі та вживають усіх заходів для організації безпечних умов пересування столицею для водіїв і пішоходів.

Нагадаємо, що прибирання й оброблення прибудинкових територій забезпечують 3819 працівників житлово-експлуатаційних дільниць. Загалом у столиці для подолання наслідків негоди готові понад 600 одиниць снігоприбиральної техніки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів