Кличко: Нам потрібна єдність заради миру в нашій державі, заради спокою в Європі

Кличко взяв участь в акції "Перша хвилина миру"

Фото з відкритих джерел

Мер Києва Віталій Кличко разом з іншими високопосадовцями держави взяв участь в акції "Перша хвилина миру" з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, повідомляє прес-служба. Захід відбувся в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

"Сьогодні ми згадуємо і шануємо тих, хто боровся з нацизмом, хто самовіддано і героїчно захищав свою землю. З кожним роком все менше живих історій, все менше учасників та очевидців Другої світової, - відзначив Кличко. - І сьогодні кожен українець як ніколи розуміє справжню ціну словам "хвилина миру". Бо так само, як і понад 70 років тому, українцям зі зброєю в руках доводиться відстоювати цілісність та незалежність своєї держави. І кожен з нас вірить, що незабаром довгоочікуваний мир нарешті запанує в Україні", - додав міський голова. 

Він відзначив, що українці мають пам'ятати та шанувати тих, хто в різні часи боронив нашу землю.

"І ми повинні робити все, щоб не повторювалися трагічні помилки минулого, які накрили тоді війною всю Європу. Нам потрібна єдність заради миру в нашій державі, заради спокою в Європі", - зазначив Віталій Кличко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів