Кличко: Із запланованих на 2018 рік 8 дитсадків 5 вже працюють, ще 3 відкриємо до кінця року

Цього року у столиці вже ввели в експлуатацію 5 комунальних дитсадків - один новозбудований, інші - після повної реконструкції. Ці дошкільні заклади відвідують 780 дітей

Фото з відкритих джерел

До кінця 2018-ого планують відкрити ще 3 садочки - загалом на 525 місць. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки нового корпусу дошкільного навчального закладу № 486 у Подільському районі, який з літа вже приймає дітей.

За словами мера, з 2014 року загальна черга дітей у садочки Києва зменшилася у 3,5 рази. Сьогодні в черзі на зарахування до дитсадків перебуває більше трьох тисяч дітей від 3 до 5 років. 

Добудова корпусу дитячого садочка № 486, який почали будувати ще в 1988 році і невдовзі припинили, дозволила створити в дошкільному закладі додатково три групи на 45 місць. Тепер до нього ходять 265 дітей і навіть є вільні місця. Також у дітлахів з’явився сучасний спортзал, відновили у садку і медичний блок.

"Групи оснащено всім необхідним для розвитку дитини. Сучасні меблі, технологічне обладнання, багато іграшок, - відзначив Кличко. - Також тут нові всі комунікації: під електрику, водо- та теплопостачання, встановили сучасні енергозберігальні лампи", - сказав мер столиці.  

За його словами, нині у Києві 627 закладів дошкільної освіти різних типів і форм власності. З них 568 закладів комунальних, 14 відомчих та 44 приватних. У них навчається і виховується майже 113 тисяч дітей. 

Також в електронну систему запису до закладів дошкільної освіти додали нову функцію "Система інформування батьків про наявність вільних місць у дитячих садочках".

"Наше завдання - щоб наші діти навчалися і виховувалися в сучасних закладах освіти. Тому дитсадки, які здаються в експлуатацію в Києві, повинні відповідати всім сучасним стандартам. Крім того, до якості робіт, здійснених у садочках, не повинно бути претензій. Це відповідальність наших підрядників. І ми пильно за цим слідкуємо", - заявив Кличко. 

Міський голова зауважив, що у 2018 році на освіту з  міського бюджету виділили 13 млрд грн, що на майже на 2,7 млрд грн більше ніж у 2017 році. За чотири роки в столиці було побудовано чи повністю реконструйовано 19 дитячих садків та 7 шкіл.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів