Павло Клімкін
РИА Новости Украина

Україна не піде на поступки російській конкурсантці Юлії Самойловій, якій Служба безпеки України заборонила в'їзд до країни, незважаючи на готовність деяких країн відмовитися від участі в Євробаченні. Про це заявив голова МЗС Павло Клімкін, передають "РИА Новости Украина".

"Жодні поступки, формальні чи неформальні, не обговорюються. Ми говоримо про виконання закону. Якщо закон порушено, то ми не можемо говорити про якісь кроки", - сказав він, відповідаючи на запитання журналіста, чи не варто дозволити Самойловій брати участь в Євробаченні у зв'язку з можливим бойкотом конкурсу іншими країнами.

Новини за темою: Організатори Євробачення прокоментували інформацію про санкції для Києва через заборону в'їзду Самойловій

Як повідомлялося, СБУ на 3 роки заборонила в'їзд до України Юлії Самойловій. Її в Росії обрали для участі в конкурсі "Євробачення-2017", який відбудеться в Києві.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що Росія може взяти участь у Євробаченні, запропонувавши учасника, який не має проблем з українським законодавством. Він також напередодні відкинув ідею участі Самойлової в Євробаченні по відеозв'язку, оскільки це порушує закон.

Гендиректор Європейської мовної спілки (ЄМС) Інгрід Делентре повідомила прем'єр-міністру України Володимира Гройсмана про намір багатьох країн-учасниць Євробачення-2017 відмовитися від участі в конкурсі через введення СБУ трирічної заборони на в'їзд до України російській учасниці Юлії Самойловій.