Клімкін: Ті, хто говорять про антиугорські настрої в Україні, мають звертатися до Кремля

За словами міністра закордонних справ, Москва і далі буде намагатися дестабілізувати ситуацію на Закарпатті

Павло Клімкін Reuters

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що в Україні немає антиугорських настроїв і кампаній, а провокації є спробами дестабілізувати ситуацію на Закарпатті. Про це Клімкін заявив на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Останнім прикладом є розуміння, що зараз саме Росія намагається дестабілізувати ситуацію на Закарпатті, де маємо угорську громаду. Зараз вже прекрасно зрозуміло, що організатор цих подій зник до Придністров'я, де є повний стовідсотковий контроль російського ФСБ. Тому всі, хто намагається говорити про начебто якісь антиугорські прояви чи навіть антиугорську кампанію, мають звертатися до Москви, до Кремля і до центрального офісу ФСБ. Я впевнений, що Москва буде і надалі намагатися дестабілізувати ситуацію там, і маємо послідовно цьому протидіяти", - заявив Клімкін.

Новини за темою: Сіярто звинуватив Україну в нападі на спілку угорців і "руйнуванні" мовного закону

Клімкін додав, що уряд не дасть погрожувати громадянам України угорського походження.

Як повідомлялося, 4 лютого двоє праворадикалів з ЄС кинули до вікна будівлі пляшку із запальною сумішшю. Тоді підпалення не заподіяло значної шкоди, було пошкоджено тільки скло. 27 лютого в Ужгороді підпалили будівлю Товариства угорської культури Закарпаття (Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség – КМКС).

Новини за темою: Сіярто звинуватив Україну в нападі на спілку угорців і "руйнуванні" мовного закону

Учора, 4 березня, голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що поліція України розкрила обидва напади, загалом було затримано п'ятьох осіб.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав напад в Ужгороді російською провокацією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів