Клімкін: Після того, як Гриб зник на території Білорусії, МЗС заявляє про небезпеку перебування українців не тільки в РФ

Очільник МЗС зазначив, що РФ не допускає до Павла Гриба українських консулів

Павло Клімкін mir24.tv

Після того, як українець Павло Гриб зник на території Білорусії, МЗС заявляє про небезпеку перебування українців не тільки в РФ. Про це очільник МЗС Павло Клімкін розповів в інтерв’ю "Укрінформу".

Павло Клімкін заявив, що російські спецслужби діють на території Білорусі, і, на його думку, українські громадяни мають зважувати, яким чином їздити туди.

"Після того, як Павло Гриб зник із території Білорусі, ми маємо говорити про небезпеку перебування українських громадян не тільки на російській території. Хочу скористатися цим інтерв'ю і ще раз попередити громадян України про небезпеку перебування на російській території, де всі російські спецслужби послідовно діють проти наших громадян. Я закликаю кожного, хто їде на російську територію, дуже добре подумати, чи їхати туди. Але зараз у нас створилася ситуація, коли ми бачимо, що російські спецслужби діють також на території Білорусі, і я вважаю, що українські громадяни мають зважувати, яким чином їздити туди", - зазначив Клімкін.

Новини за темою: Грицак закликає українців не їздити на заробітки до РФ, щоб не стати жертвами провокації російських спецслужб

Також очільник МЗС зазначив, що РФ не допускає до Павла Гриба українських консулів.

"Викрадення Павла з території Білорусі – це надзвичайно серйозна справа, і нам потрібно з'ясувати, як це відбулося. Для цього ми відслідковуємо інформацію з різних джерел. Росія не допускає до Гриба наших консулів, але ми будемо тиснути усіма можливими способами, і як тільки з'ясуємо всі обставини, за цим послідують подальші кроки", - прокоментував Клімкін.

Раніше сьогодні російські ЗМІ повідомили про арешт Павла Гриба судом Краснодара на два місяці. Російський адвокат Андрій Сабінін, який захищає українця Павла Гриба, повідомив, що рішення про арешт хлопця до 17 жовтня було заочним.

Також повідомлялося про те, що російські спецслужби затримали українця Павла Гриба 25 серпня – на наступний день після перетину ним кордону Білорусі – і не допустили до нього ані представників МЗС України, ані адвоката. Білоруська сторона тільки 31 серпня підтвердила факт перетину кордону українцем Павлом Грибом при в'їзді в Білорусь 24 серпня. Представники захисту приїхали в слідчий ізолятор ФСБ в Краснодарі, де утримується громадянин України Павло Гриб, однак їх до затриманого поки не пустили.

Відзначимо, що батько Павла Гриба заявив про можливі фатальні наслідки утримання його сина без ліків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...