Клімкін назвав статтю, що закликає підірвати Керченський міст, російською провокацією

Міністр спростував заяву автора статті про те, що Україна нібито підтримує цей сценарій

Павло Клімкін mir24.tv

Голова МЗС України Павло Клімкін назвав "провокацією під керівництвом Росії" висловлювання журналіста Тома Рогана, який 15 травня опублікував у виданні Washington Examiner статтю, що закликає підірвати Керченський міст.

Так, вчора, 17 травня, Роган написав у Twitter, що поговорив з міністром Клімкіним, і той підтримав запропонований сценарій.

"Мав чудову розмову з міністром Павлом Клімкіним. Він сказав, що український народ підтримав мій сценарій і що Україна допоможе мені, якщо Росія спробує відправити мене в "Чорний дельфін", - написав він.

Twitter/Tom Rogan

Сьогодні, 18 травня, Клімкін відповів на цю заяву, також у Twitter, заявивши, що ніколи не розмовляв з Роганом, а його заяви - російська провокація.

"Просто прочитайте цей твіт. Весело. Я ніколи не розмовляв з ними, і чесно кажучи, цю статтю не варто коментувати. Не впевнений, чи він хоче представити мене як героя або як злочинця :) Насправді це не має значення. Схоже, що це ще одна провокація під керівництвом Росії", - написав міністр.

Twitter Павла Климкина

Нагадаємо, у своїй статті від 15 травня Роган заявив, що "цей міст – обурлива образа авторитету України як нації", і закликав український уряд використати авіацію, щоб знищити його. Слідчий комітет Росії вже відреагував на це - відкрив щодо журналіста кримінальну справу.

Керченський міст був відкритий для руху вранці 16 травня.

Джерело: Twitter Павла Климкина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів