Кива взяв участь у створенні парку на місці незаконної забудови у Вишневому

Кива разом з членами партії, активістами та небайдужими мешканцями Вишневого висадили дерева на території майбутнього парку

Фото з відкритих джерел

У Вишневому на місці незаконної забудови почали розбивати парк. У роботах взяв участь голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті, пише "КП в Україні".

"Це буде парк примирення. Парк взаєморозуміння і взаємоповаги – ось як я це називаю! Це той момент, коли люди вміють домовлятися і знаходять точки дотику. Коли чують один одного. Коли забудовник йде на поступки, коли суспільство, розуміючи це, також робить кроки назустріч, які зміцнюють нашу країну і майбутнє наших дітей", - заявив голова СПУ.

Кива разом з членами партії, активістами та небайдужими мешканцями Вишневого висадили дерева на території майбутнього парку.

Голова СПУ також відкинув сумніви деяких учасників акції в тому, що забудовник дійсно має намір слідувати озвученому плану забудови. Він підтвердив, що площа, передбачена саме для створення парку, становить 5 га, і вона не враховує територію, на якій буде будуватися дитячий садок. При цьому Кива вказав на план подальшої забудови.

У події, що відбувалася в рамках акції "Парку у Вишневому бути!" також взяли участь члени СПУ, активісти, місцеві жителі та представники забудовника "Євро 2000".

Як повідомлялося, після втручання голови Соціалістичної партії в конфлікт, який тривав близько трьох років довкола незаконного будівництва в м. Вишневе, забудовнику і громадськості вдалося домовитися. Забудовник "Євро 2000" висунув компромісну пропозицію побудувати за свої кошти дитячий садок, збільшити паркову зону на 5 га і виділити на її благоустрій 500 тис. дол., при цьому зберігши частину території під будівництво житлових будинків.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів