Кива допоміг евакуювати людей із зараженої території Херсонської області

Потерпілих доправили до міста Коблеве Одеської області до пансіонату "Парадайз", де їм протягом двох тижнів буде забезпечено проживання, триразове харчування, а також нададуть медичну допомогу

З селища Гаврилівка Каланчацького району сьогодні було організовано евакуацію жителів трьох населених пунктів півдня Херсонської області, які розташовані у відносній близькості до заводу "Кримський титан" в анексованому Криму, де відбуваються викиди шкідливих хімічних речовин. Про це повідомив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, який організував заходи з вивезення людей, передає прес-служба СПУ на офіційному сайті, повідомляє "КП в Україні".

"Про проблему ніхто не знав, поки ми не приїхали і не порушили це питання. Їй (владі, – ред.) незручно, вона хоче замовчати ситуацію. Це фашисти: вони залишили людей у газових камерах. Я звинувачую місцеву владу в халатності, саботажі, бездіяльності, брехні й злочинності щодо свого народу. Вони мовчали про проблему, а це призвело до незворотних проблем і завдало шкоди жителям Херсонської області", - заявив Кива.

Як уточнив Кирило Стремоусов, голова Херсонської обласної організації СПУ, який також брав участь в евакуації, загалом було вивезено 53 особи, з яких 30 дітей. Потерпілих доправили до міста Коблеве Одеської області до пансіонату "Парадайз", де їм протягом двох тижнів буде забезпечено проживання, триразове харчування, а також нададуть медичну допомогу.

Крім того, Кива повідомив, що люди скаржаться на погане самопочуття, налякані та розгублені, повідомляють про погрози з боку влади. Зокрема, одна з потерпілих розповіла, що директор школи, в якій навчаються її діти, пригрозив їй відмовою в наданні звання "Мати-героїня" в разі розголосу проблеми або дій, які посприяють цьому. За словами очевидців, деякі жителі побоялися їхати і не прийшли до місця збору. За їхніми словами, напередодні цим громадянам надходили дзвінки з погрозами.

"Усю ніч вони (спецслужби, – ред.) телефонували і погрожували. Я звертаюся до СБУ: почніть займатися роботою, а не залякуванням українських громадян", - підкреслив лідер СПУ.

Він також зазначив, що має намір звернутися до правоохоронних органів для з'ясування ситуації та вирішення проблеми, а також докладе всіх зусиль для притягнення директора школи до відповідальності за незаконні дії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів