Кількох чиновників Львівської міськради викликали на допит до поліціъ через проблеми з вивозом сміття

Справа стосується невивезення сміття

П'ятьох чиновників Львівської міськради викликали на допит до поліції через проблеми з вивезенням сміття. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

"Чиновників Львівської міської ради, які є членами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, викликають на допити до поліції за результатами останнього засідання комісії", - йдеться в повідомленні.

Повістки отримали: в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк, голова Залізничної РА Надія Банах, заступник голови Франківської РА Орест Тимчишин.

У повістці зазначено, що чиновники повинні з'явитися до слідчого СУ ГУНП у Львівській області сьогодні.

"О 10:00 до кабінету до мене прийшов слідчий, вручив повістку на допит об 11:30. Зазначив, що справа стосується сміття, того, якою є ситуація у Сихівському районі з прибиранням ТПВ", - розповіла голова Сихівської РА.

"Орієнтовно о 08:50 у телефонній розмові слідчий повідомив, що справа стосується сміття, зокрема рішення міської комісії ТЕБ та НС", - додала Слічна.

Новини за темою: У Рівненській обл. поліція затримала фуру із львівським сміттям

Нагадаємо, у Львові склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Щодня в місті збирається 500-600 т сміття. Мер міста Андрій Садовий заявляв, що останній полігон в Україні, з яким укладено договір про утилізацію сміття, відмовився приймати відходи. Наприкінці квітня було досягнуто домовленість, що сміття зі Львова прийматимуть 19 полігонів області.

Новини за темою: У Львові наразі накопичено понад 7,5 тис. т сміття

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...