Хто злочинець, а хто герой в Україні, вирішують ЗМІ, - Кость Бондаренко

"У нас є велика кількість людей, щодо яких створено певний ореол, яких намагаються певним чином очорнити", - говорить Бондаренко

Політолог Кость Бондаренко в ефірі "112 Україна". 25.10.2017 112.ua

Щодо багатьох колишніх політиків в Україні створено негативну суспільну думку, хоча часто вона несправедлива. Підтвердженням цього служать рішення як українських, так і європейських судів. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог Кость Бондаренко.
Він зазначив, що зараз в Україні саме ЗМІ вирішують, "хто злочинець, а хто праведник".
"У нас є велика кількість людей, щодо яких створено певний ореол, яких намагаються певним чином очорнити. Але в той же час з цілої низки людей, щодо яких створюється відповідна громадська думка, є (виправдувальні, - ред) рішення судів, зокрема європейських", - зазначив він, навівши приклад Юрія Іванющенка.
"За всіма статтями в Європі він не є людиною, яка вважається злочинцем", - нагадав Бондаренко, додавши також приклади Андрія Портнова, який виграв суд у ЄС, і декількох інших колишніх політиків та бізнесменів.
Нагадаємо, в листопаді Європейський суд загальної юрисдикції прийняв рішення про скасування санкцій щодо екс-нардепа і бізнесмена Юрія Іванющенка за недостатністю наданих доказів. Раніше в березні 2017 року Верховною суд закрив щодо Іванющенка всі кримінальні провадження в Україні.
У жовтні 2015 року суд Європейського Союзу в Люксембурзі визнав, що накладення санкцій на Андрія Портнова тільки за ознакою співпраці з колишньою владою неприпустимо, і скасував їх.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів