Хорватия не висувала жодних претензій до відремонтованих в Україні МіГ-21, - "Укрспецекспорт"

Неправдиве повідомлення ймовірно запустили російські конкуренти

Міг-21 en.wikipedia.org

Ніяких офіційних претенщій від Міністерства оборони Хорватії "Укрспецекспорт" не отримував. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Як заявляють представники "Укрспецекспорту", ні офіційних претензій, ні рекламацій від Хорватії з приводу поставлених літаків українська сторона не отримувала. Більш того, Міністерство оборони Хорватії запросило "Укрспецекспорт" взяти участь в тендері на капітальний ремонт 10 вертольотів Мі-171Ш. Компанія вчасно надала всі необхідні документи, а представники Міноборони Хорватії, в свою чергу, перевірили технічні можливості українських підприємств. "Тим не менш, не дивлячись на наявність в українських підприємств набагато більшого досвіду ремонту авіаційної техніки зазначеного типу, а також санкції ЄС щодо Російської Федерації, контракт був укладений з АТ" Вертольоти Росії ", - повідомляється на сайті компанії.

Новини за темою: Україна на ринку авіаційних вантажоперевезень працює від США до Австралії і дуже непогано заробляє

В "Укрспецекспорті" також заявили, що неодноразово зверталися до міністра оборони Хорватії з пропозицією провести двосторонню зустріч і обговорити можливі проблемні питання в рамках контракту. На жаль, відзначають в компанії, пропозиція була проігнорована.

Що стосується повідомлення про вимогу Хорватії замінити несправні МіГ-21, в "Укрспецекспорті" називають цю інформацію неправдивою і вважають, що повідомлення було запущено з боку російських конкурентів - після публікації в угорському Jutarnji Vijesti цитати почали активно поширюватися через "Зірку", "Московський комсомолець "та інші кремлівські ЗМІ.

Новини за темою: Запуск Falcon Heavy: Український літак "Руслан" використовували для перевезення складових надважкої ракети

Нагадуємо, раніше в ЗМІ поширилася інформація про те, що Міністерство оборони Хорватії вимагає у України надати чотири літаки МіГ-21 замість поставлених три з половиною роки тому. Видання Jutarnji Vijesti, яке опублікувало новину, заявляло, що машини, які повинні були прослужити 10 років, були визнані несправними через підтікання масла, протікаючих паливних баків і постійно відмовляючих бортових систем, а останній політ ледь не завершився загибеллю екіпажу. Також видання заявляло, що Міноборони Хорватії відправило Україні офіційну службову ноту.

Джерело: Укрспецекспорт

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів