Холодницький вміє тримати удар і без проблем готовий дати здачі, – політолог

Він зазначив, що до оголошення результатів роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Назар Холодницький зайняв виважену позицію і не тисне на тих, хто приймає рішення, своїми заявами

Назар Холодницький, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, виявився не по зубах опонентам, що спробували змістити його з посади. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, коментуючи інтерв'ю Холодницького "Лівому берегу".

"Холодницький тримається впевнено і незалежно. Загалом, справляє враження. Він і у Верховній Раді досить гарно відповідав Олегу Ляшку та Сергію Лещенку. Тобто вміє тримати удар і без проблем готовий дати здачі. Але – без поспіху, гучних слів і тільки з паперами на руках. Прокурор, що тут скажеш. Публічний політик з нього міг би вийти яскравий, але він ніби і зараз на своєму місці", - вважає Сазонов.

Він зазначив, що до оголошення результатів роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Назар Холодницький зайняв виважену позицію і не тисне на тих, хто приймає рішення, своїми заявами.

"Така лінія поведінки вигідно виглядає на тлі вже звичних істерик деяких політиків і чиновників з винесенням сміття з хати і проголошенням звинувачень та вироків заздалегідь. Для юриста, до речі, цілком логічний стиль поведінки", - пише Сазонов.

Блогер вважає, що пред'явити Холодницькому опонентам нічого, тому "Великий хрестовий похід" проти глави САП зайшов у глухий кут.

"У цій метушні довкола САП мій прогноз – Холодницький переможе. Немає нічого в опонентів, хотіли взяти на крик і психологічний прес, але не на того нарвалися. А перемога в цій боротьбі лише додасть авторитету в юридичних колах", - резюмує Сазонов.

Як повідомлялося, в березні 2018 року САП виявила у кабінеті керівника Назара Холодницького пристрій для прослуховування, встановлений співробітниками НАБУ і ГПУ. Скаргу про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків розглядає Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. На думку політолога Вадима Карасьова, посаду глави САП планує обійняти військовий прокурор Анатолій Матіос.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів