Холодницький – Лещенкові: Наступником на своїй посаді бачу вас

Під час виступу у Верховній Раді Холодницький заявив, що бачить своїм наступником нардепа Сергія Лещенка, відповідаючи на його аналогічне запитання

Заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час свого виступу у Верховній Раді України заявив, що бачить своїм наступником нардепа Сергія Лещенка, відповідаючи на його аналогічне питання, передає "112 Україна".

Під час виступу Назара Холодницького Сергій Лещенко звернувся до нього з питанням:

"Чи підтверджуєте ви зміст тих повідомлень, які були оприлюднені вчора вночі у ЗМІ, де викладається зміст ваших зустрічей, в тому числі з забудовниками Вишневого, з народними депутатами, де обговорюється допомога їм в уникненні відповідальності або обшуків і в такий спосіб фактичний перехід на бік обвинуваченого замість захисту інтересів держави. Кого ви бачите наступником на вашому місці після того, як розслідування може досягнути свого завершення?", - запитав Лещенко.

Новини за темою: НАБУ оприлюднило фрагменти записів прослуховування Холодницького

На що Холодницький відповів Лещенку, що своїм наступником бачить самого нардепа:

"Пане Лещенко, наступником я бачу вас. Друге питання: зараз дуже багато хто хоче спекулювати записами. Два роки мене, як керівника САП, намагаються дискредитувати і сказати, що я якийсь не такий", - зазначив керівник САП.

Холодницький також зазначив, що справа про придбання нардепом Лещенком квартири зареєстровано, триває слідство:

"Тому що, пане Сергію, я був проти, щоб якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі на 350 тис. дол. Я був проти, і це не було внесено в ЄРДР. Але я вас інформую, краще пізно, ніж ніколи. Це провадження зареєстровано. Я чекаю від органів слідства, чим воно закінчиться, бо аналіз доходів і видатків не дозволяє вам придбати квартиру у центрі Києва", - додав Холодницький.

Новини за темою: Директор НАБУ Ситник і керівник САП Холодницький виступили зі звітом у Раді, - відео

Нагадаємо, що 6 вересня 2016 року в інтернеті з'явилася інформація, що нардеп Сергій Лещенко купив нову квартиру площею приблизно 200 м² за 7,5 млн грн у центрі Києва.

В свою чергу Лещенко заявив, що йому нічого приховувати, тому він зареєстрував нерухомість на себе, і додав, що в 2013–2014 роках задекларував понад 100 тис. доларів доходу. За словами політика, половину суми на купівлю квартири він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули, а інші гроші взяв у коханої жінки (теперішньої дружини) – диджея Топольської, яка пізніше повідомила, що її гонорари коливаються від 2 до 7 тис. євро.

1 грудня Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) повідомило, що Лещенко під час купівлі квартири отримав від забудовника "подарунок" у вигляді знижки на суму 1,8 млн грн, що перевищує дозволену законом суму подарунка, яку може отримати народний депутат. У зв'язку з цим НАЗК заявило про вчинення Лещенком адміністративного правопорушення й вирішило звернутися до суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...