Холодницький – Лещенкові: Наступником на своїй посаді бачу вас

Під час виступу у Верховній Раді Холодницький заявив, що бачить своїм наступником нардепа Сергія Лещенка, відповідаючи на його аналогічне запитання

РИА Новости Украина

Заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час свого виступу у Верховній Раді України заявив, що бачить своїм наступником нардепа Сергія Лещенка, відповідаючи на його аналогічне питання, передає "112 Україна".

Під час виступу Назара Холодницького Сергій Лещенко звернувся до нього з питанням:

"Чи підтверджуєте ви зміст тих повідомлень, які були оприлюднені вчора вночі у ЗМІ, де викладається зміст ваших зустрічей, в тому числі з забудовниками Вишневого, з народними депутатами, де обговорюється допомога їм в уникненні відповідальності або обшуків і в такий спосіб фактичний перехід на бік обвинуваченого замість захисту інтересів держави. Кого ви бачите наступником на вашому місці після того, як розслідування може досягнути свого завершення?", - запитав Лещенко.

Новини за темою: НАБУ оприлюднило фрагменти записів прослуховування Холодницького

На що Холодницький відповів Лещенку, що своїм наступником бачить самого нардепа:

"Пане Лещенко, наступником я бачу вас. Друге питання: зараз дуже багато хто хоче спекулювати записами. Два роки мене, як керівника САП, намагаються дискредитувати і сказати, що я якийсь не такий", - зазначив керівник САП.

Холодницький також зазначив, що справа про придбання нардепом Лещенком квартири зареєстровано, триває слідство:

"Тому що, пане Сергію, я був проти, щоб якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі на 350 тис. дол. Я був проти, і це не було внесено в ЄРДР. Але я вас інформую, краще пізно, ніж ніколи. Це провадження зареєстровано. Я чекаю від органів слідства, чим воно закінчиться, бо аналіз доходів і видатків не дозволяє вам придбати квартиру у центрі Києва", - додав Холодницький.

Новини за темою: Директор НАБУ Ситник і керівник САП Холодницький виступили зі звітом у Раді, - відео

Нагадаємо, що 6 вересня 2016 року в інтернеті з'явилася інформація, що нардеп Сергій Лещенко купив нову квартиру площею приблизно 200 м² за 7,5 млн грн у центрі Києва.

В свою чергу Лещенко заявив, що йому нічого приховувати, тому він зареєстрував нерухомість на себе, і додав, що в 2013–2014 роках задекларував понад 100 тис. доларів доходу. За словами політика, половину суми на купівлю квартири він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули, а інші гроші взяв у коханої жінки (теперішньої дружини) – диджея Топольської, яка пізніше повідомила, що її гонорари коливаються від 2 до 7 тис. євро.

1 грудня Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) повідомило, що Лещенко під час купівлі квартири отримав від забудовника "подарунок" у вигляді знижки на суму 1,8 млн грн, що перевищує дозволену законом суму подарунка, яку може отримати народний депутат. У зв'язку з цим НАЗК заявило про вчинення Лещенком адміністративного правопорушення й вирішило звернутися до суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів