Знак "Стоп"
Фото з відкритих джерел
Херсон з опівночі закрито для руху великовантажного автомобільного транспорту через негоду. Про це повідомляється на сайті Херсонської міськради.

"З 00:00 Херсон закритий для руху великовантажного автомобільного транспорту. Обмежити в'їзд вантажівок вирішили через складні погодні умови", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, на період дії заборони руху великовагового вантажного транспорту визначено місця відстою: на в'їзді в місто, на Миколаївському шосе, в районі авторинку, на Бериславському шосе, в районі заводу Danone, на шосе В'ячеслава Чорновола (Кіндійське, - ред.), у районі винзаводу і в'їзду в сел. Комишани.

У міськраді зазначають, що в місто не може в'їжджати великовантажний вантажний транспорт, а підвіз товарів у торгові об'єкти повинен здійснюватися транспортом малої вантажопідйомності.

У період негоди будуть чергувати спеціалізовані транспортні засоби для ліквідації заторів, які виникають з вини контрагентів підприємств.

Новини за темою: У Мінінфраструктури розраховують до кінця дня забезпечити проїзд всіма дорогами на півдні України

Нагадаємо, в Одеській області продовжено заборону на рух транспорту на дорогах загального користування в Арцизькому, Біляївському, Білгород-Дністровському, Болградському, Кілійському, Лиманському, Ізмаїльському, Овідіопольському, Ренійському, Саратському та Татарбунарському районах. Виняток становлять автодороги М-05 "Одеса-Київ" і М-05-01 "Обхід м. Одеса" і траса М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог).