Харківський суд відмовився повертати прокуратурі обвинувальний акт у справі депутата Лесика

Лесик називає обидві справи політичним замовленням проти себе та боротьбою з інакомислям. Причиною називає свою активну громадянську позицію

Харківський суд відмовився повертати прокуратурі обвинувальний акт у справі депутата міськради 6-7 скликання Андрія Лесика. Його звинувачують у побитті співробітників служби безпеки України у грудні минулого року. Інцидент трапився коли правоохоронці хотіли вручити підозрюваному клопотання про обрання запобіжного заходу. Той стверджує - до нього застосували силу. 

"Різко піднявся тиск, втратив свідомість. Протягом 40 хвилин лежав у коридорі СБУ. Викликав швидку. Я перебував на лікарняному ліжку з катетером в руці. Є відео де видно кров, я їх виганяю з палати, щоб дали надати медичну допомогу. Після того через 3 місяці виявилося що я побив 2 працівників СБУ, будучи під крапельницею", - говорить Андрій Лесик.

Суд спробував об'єднати цю справу з ще однією справою проти Лесика - про сепаратизм. Друга справа стосується публікації у соцмережі, яку Лесик, як стверджує обвинувачення, зробив у квітні 2014 року.

"Мені інкримінують листочок А4 з роздруківкою тексту. Де вони його взяли, я не знаю. Я зайшов на свою сторінку в 2014 році, натиснув на ту новину, яка була репостом з моєї сторінки, там нічого немає. В чому мене звинувачують? Текст придумали на 3 сторінки, незрозумілий, про створення Одеської народної республіки", - говорить Лесик.

Сторона обвинувачення наполягає, що має докази в обох справах проти Лесика.

"Склад злочину є,  і ми будемо доводити вину обвинувачуваного судовому у засіданнікінцеве рішення прийме суд", - говорить Наталія Колочко, прокурор Харківської місцевої прокуратури №1

Лесик називає обидві справи політичним замовленням проти себе та боротьбою з інакомислям. Причиною називає свою активну громадянську позицію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів