Хакери вивели з українського банку майже 1 млн дол. і зняли гроші в Китаї

Хакерська атака сталася в квітні минулого року, а розслідування почалося тільки в червні 2017 року

Фото з відкритих джерел

Хакерське угруповання, до складу якого входили громадяни РФ та України, вивели з "Банк Кредит Дніпро" майже 1 мільйон доларів. Про це йдеться в матеріалах Печерського районного суду Києва.

"У квітні 2016 року "хакерське" злочинне угруповання, до складу організаторів якого входять громадяни Російської Федерації та України, за допомогою розповсюдження шкідливого програмного забезпечення в інформатизованій системі банку ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" створено несанкціонований платіжний документ на переказ суми 950 831,85 дол. США на рахунок OSA11443633305029 компанії FAR SIGHT INTERNATIONAL LTD, відкритого у банку SHANGHAI PUDONG DEVELOPMENT BANK 12 ZHONG SHAN DONG YI LU SHANGHAI, після чого вказані кошти незаконного перераховано на рахунок цієї компанії", - йдеться в документі.

Далі, як повідомляється, члени злочинного угруповання, при пособництві громадян України, РФ, Вірменії та Азербайджану, зняли гроші через банкомати на території Китаю без наявних платіжних документів, чим завдали збитків банку на суму близько 1 млн доларів.

Судячи з матеріалів справи, зараз ГПУ за заявою банку здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке було відкрито тільки у червні 2017 року.

Новини за темою: Київський метрополітен та одеський аеропорт зазнали хакерської атаки

Раніше повідомлялося, що український хакер, відомий за нікнеймом Profexer, став першим свідком у справі про атаку на комп'ютери Демократичної партії США в 2016 році.

Новини за темою: Хакери намагалися зламати програму управління українською артилерією

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів