Керівництво країни не реагує на протест фермерів та ветеранів АТО проти голови місцевого Держгеокадастру, - політолог

Черкаська облрада вже двічі зверталася до прем'єра з проханням звільнити керівника Управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольгу Залогу

У Черкасах депутати, фермери та ветерани АТО вимагають від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана звільнити главу Управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольгу Залогу, яка, на їхнє переконання, залучена до корупційних схем при розподілі землі.

Ситуація в Черкасах суттєва не тим, що проти дерибану землі піднялася вся область, а тим – що їм у відповідь мовчить вище керівництво країни – в. о. голови Держгеокадастру України Колотилін і прем'єр Гройсман. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог Сергій Биков.

“За весь цей час жодного коментаря, заяви чи обіцянки вирішити конфлікт між людьми і чиновниками місцевого Держгеокадастру. Черкаська облрада вже двічі зверталася до прем'єра з проханням звільнити керівника відомства Залогу – але у відповідь тиша", - зазначив він. 

Мовчання Гройсмана політолог пояснив можливою співучастю прем'єра в дерибані землі. 

“Чому Гройсман в позі страуса, за великим рахунком, зрозуміло. Я не першовідкривач теми про те, що вся система Держгеокадастрів України працює під ним. Його "наглядач" у цій справі – в. о. міністра АПК Максим Мартинюк – давній партнер Гройсмана з Вінниці - контролює найбільші грошові схеми щодо землі та будівництва. "Наглядачів" по областях розставляє теж він. Детальніше про це вже писав "Цензор", - додав він.

"Тому зараз хлопці на вилці: звільнити Залогу, значить, показати всім іншим главам обласних Держгеодкастрів, що виконують "замовлення" – що вони уразливі і можуть в будь-який момент сісти до в'язниці, не звільнити - визнати, що вміст власної кишені куди важливіший за думку і права людей. Подібна ситуація була в 2013-2014 роках, коли Янукович вчасно не звільнив Захарченка. Чим все закінчилося – ми чудово пам'ятаємо”, - резюмував Биков. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів