Каси київського залізничного вокзалу сьогодні працюватимуть до опівночі

Сьогодні, 6 грудня, в посиленому режимі працюватимуть 28 кас

kyiveuromarathon

Каси станції "Київ-Пасажирський" сьогодні, 6 грудня, продовжать роботу до опівночі. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"Сьогодні, 6 грудня, 28 квиткових кас вокзалу станції "Київ-Пасажирський" працюватимуть до 00:00. Квиткові каси "Укрзалізниці" продовжують працювати в посиленому режимі другу добу для зручності пасажирів при придбанні проїзних документів", - вказується в повідомленні.

Нагадаємо, в середу 5 грудня, 31 каса станції працювала до опівночі. Завдяки цьому, пасажири змогли придбати 14 773 квитка.

"Укрзалізниця" й надалі визначатиме тривалість роботи залізничних кас у залежності від попиту на послугу з боку пасажирів", - відзначають у компанії.

Нагадаємо, 4 грудня "Укрзалізниця" обмежила доступ до онлайн-системи продажу квитків через шестиразове збільшення навантаження, сайт працював з перебоями.

5 грудня в компанії повідомляли, що стабілізували онлайн-систему продажу квитків і зняли обмеження в 140 сесій за секунду після опрацювання всіх запитів від клієнтів, які не отримали підтвердження своїх операцій за період з 14:00 до 20:00 4 грудня.

У зв'язку зі збоєм було продовжено роботу квиткових кас станції "Київ-Пасажирський".

Джерело: Укрзализныця

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів