Капітану "Норду" повідомили про підозру в незаконному рибному промислі

Сьогодні йому обиратимуть запобіжний захід

Володимир Горбенко, капітан судна "Норд" З відкритих джерел

Капітанові раніше затриманого прикордонниками судна "Норд" Володимиру Горбенку напередодні повідомили про нову підозру. Про це в коментарі 112.ua розповіла прес-секретар прокуратури АРК Тетяна Тихончик.

Вона уточнила, що Горбенка підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ст. 249 КК України, тобто незаконному рибному, звериному або іншому водному добувному промислі. Сьогодні суд обиратиме йому запобіжний захід.

Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники в Азовському морі затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії.

Судно "Норд" зупинили в 15 милях від Обитічної коси. Під час перевірки встановлено, що воно зареєстроване на тимчасово окупованій території АР Крим. Крім того, члени екіпажу порушили порядок виїзду з тимчасово окупованої території України. Всі вони мали так звані паспорти громадян РФ, видані в Керчі. Пізніше суд заарештував затримане судно.

4 квітня капітана судна Володимира Горбенка було затримано українськими прикордонниками. Пізніше суд у Херсоні обрав запобіжний захід для нього, помістивши його під варту до 31 травня. Водночас суд передбачив Горбенку можливість вийти під заставу в сумі 35 тис. 240 грн. Напередодні він вийшов на свободу, сплативши встановлену судом заставу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів