Канада запровадила біометричний контроль для українців

Біометричні дані будуть збирати раз на 10 років

З відкритих джерел

Із 31 липня Канада почала збирати біометричні дані зі всіх прохачів віз з українським громадянством. Про це повідомили в міністерстві імміграції Канади, передає "Укрінформ".

"Біометричні дані (відбитки пальців та електронна фотографія) відтепер будуть брати в прохачів туристичних віз, дозволів на роботу, навчання і постійне проживання в Канаді. При цьому біометрика буде збиратися в кожного прохача тільки раз на 10 років, незалежно від тривалості виданої візи", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що через запровадження біометричного контролю подорожчає і вартість візи, оскільки до консульського збору тепер додається ще й плата за збір біометричних даних. Якщо раніше туристична віза до Канади з урахуванням всіх комісій коштувала заявнику близько 140 канадських доларів (близько 2860 грн), то тепер — близько 190 доларів (близько 3890 грн).

Раніше уряд Канади повідомляв, що поки не розглядає можливість запровадження безвізового режиму для українців, оскільки Україна не відповідає вимогам, які висуває Канада.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів