Кабмін затвердив угоду з Катаром і Антигуа і Барбуда про скасування віз

Зазначимо, що угода про скасування віз з Катаром була підписана 20 березня, з Антигуа і Барбуда - 5 лютого

Кабмин

Кабінет міністрів затвердив угоду з Катаром, а також з Антигуа і Барбуда про взаємне скасування віз. Таке рішення було прийнято в ході засідання Кабінету міністрів, передає 112.ua.

Зазначимо, що угоду про скасування віз з Катаром було підписано 20 березня, з Антигуа і Барбуда - 5 лютого.

Згідно з документом, громадяни договірних сторін, які користуються закордонними паспортами, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої договірної сторони протягом строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Антигуа і Барбуда – держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт – Сент-Джонс. Площа — 442,6 км², населення — 83,5 тис. Із 1981 р. незалежна держава. Член Співдружності, Організації американських держав. Очільник держави — монарх Великої Британії Єлизавета II, представлений генерал-губернатором. 

Нагадаємо, безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом набрав чинності 11 червня.

Відзначимо, 1 січня 2018 року розпочала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з Росією Україна в тестовому режимі запустила біоконтроль ще 27 грудня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів