Кабмін затвердив перелік продуктів харчування і товарів для дітей, звільнених від ПДВ

Початковий перелік був сформований МОЗ та доопрацьований з урахуванням пропозицій органів центральної виконавчої влади і громадськості, а потім переданий до Мінекономрозвитку

пресс-служба КГГА
Кабінет міністрів затвердив перелік продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят, операції з постачання яких будуть звільнятися від ПДВ. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відповідну постанову "Деякі питання реалізації підпункту 197.1.1 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України" було прийнято на засіданні Кабміну "з метою зменшення витрат родин із дітьми на придбання продуктів дитячого харчування й товарів дитячого асортименту для немовлят".

Уточнюється, що початковий перелік продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту був сформований МОЗ і надалі доопрацьований з урахуванням пропозицій органів центральної виконавчої влади і громадськості, згодом питання було передане Мінекономрозвитку.

Зазначено, що остаточно перелік був схвалений після консультацій з представниками профільних бізнес-асоціацій, що працюють на ринку дитячого харчування та товарів для новонароджених, а саме: Американської торгівельної палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації, Національної асоціації виробників дитячого харчування, а також Ради підприємців при Кабінеті міністрів України та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів