Кабмін забезпечив пацієнтам можливість безкоштовної вакцинації в приватних клініках

Також уряд вніс зміни в механізм перерозподілу бюджетних коштів, призначених для закупівлі ліків і медвиробів

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун www.ukrinform.ua

Кабінет міністрів України забезпечив пацієнтам можливість безкоштовно вакцинуватися згідно з календарем щеплень у приватних закладах охорони здоров'я первинної ланки, а також у лікарів, що працюють як фізособи-підприємці. Відповідний проект постанови про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення, було затверджено на засіданні уряду, передає 112.ua.

"Раніше закуплені за бюджетні кошти вакцини були доступні тільки для українців, які йшли в комунальні заклади охорони здоров'я первинної ланки. Ми в новій постанові створюємо механізм розподілу і перерозподілу "державних" вакцин серед всіх медустанов", - заявила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Також ухвалений проект постанови вносить зміни в механізм перерозподілу бюджетних коштів, призначених на закупівлю ліків і медвиробів.

За словами Супрун, це дозволить вже у 2018 році перерозподілити близько 1 млрд грн заощаджених міжнародними організаціями коштів, спрямувавши їх на додаткову закупівлю препаратів за найменш забезпеченими програмами.

Сьогодні, 17 жовтня, Уляна Супрун повідомила, що в рамках медичної реформи вже 19,5 млн українців обрали собі сімейного лікаря.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів