Кабмін запровадив нову модель забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації

Також Кабмін встановив граничну вартість реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю в 17-25 тис. гривень

Міністр соціальної політики України Андрій Рева в студії "112 Україна" 112.ua

Кабінет Міністрів ввів нову модель забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації за принципом "гроші ходять за людиною". Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, передає 112.ua.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, головним інструментом програми є запровадження принципу "гроші ходять за людиною", коли фінансуються не підприємства, а оплачується конкретно надана послуга.

Новини за темою: Рада змінила правила призначення інвалідності

Надання послуг буде здійснюватись на підставі тристороннього договору. Крім того, буде передбачена можливість виплати компенсації за самостійно куплені засоби реабілітації, що стосується і учасників АТО.

"Додатково ми розширюємо можливості для забезпечення виробами постраждалих учасників антитерористичної операції, впроваджуємо для окремих засобів реабілітації, які продаються в торгових мережах, виплату компенсацій за самостійно куплені вироби для скорочення адміністративних процедур", - сказав міністр соціальної політики.

У ході засідання також було зазначено, що гранична вартість реабілітаційних заходів не переглядалася з 2012 року.

Новини за темою: Рада має намір збільшити штрафи за проектування будівель, недоступних для людей з інвалідністю

За словами Андрія Реви, гранична вартість реабілітаційних заходів була переглянута і буде становити для дітей з інвалідністю 2-3 ступеня 17 і 25 тис. грн відповідно (було 9 тис. грн), для дітей-сиріт з інвалідністю, та дітей позбавлених батьківського піклування буде збільшено ще на 50%

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів