Кабмін вшанував пам'ять уповноваженого з прав людей з інвалідністю Раїси Панасюк

Про смерть Раїси Панасюк стало відомо напередодні

Раїса Панасюк kyiveuromarathon

Кабінет міністрів України на початку засідання в середу вшанував пам'ять урядового уповноваженого з питань прав людей з інвалідністю Раїси Панасюк. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Людина, яка допомагала мільйонам і змінювала свідомість багатьох. Людина, яка займалася ближніми, яка робила світ кращим. Ще на минулому уряді (засіданні, - ред.) Раєчка сиділа ось тут. Так сталося, що її не стало. Давайте вшануємо її пам'ять мовчанням", - сказав прем'єр Володимир Гройсман.

"Хто її знав, той зрозуміє мене, вона дійсно була дуже світлою, щирою, дуже відкритою людиною. Дуже багато зробила роботи для людей з інвалідністю. Я з нею працював 12 років. Вона навчила мене дивитися на світ у тому числі з огляду на ті проблеми, з якими стикаються люди з інвалідністю. Ми не можемо змінити все в один день, але наше розуміння того, що це вимагає особливого підходу і формування взагалі нової свідомості, це є дуже важливим", - підкреслив Гройсман.

Раїса Панасюк померла 17 вересня. Вона очолювала Громадську організацію "Гармонія", яка займалася проблемами людей з інвалідністю на візках. При її участі у Вінниці було створено центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

У березні 2017 року була призначена урядовим уповноваженим з питань прав людей з інвалідністю. Їй було присвоєно звання "Почесний громадянин Вінниці".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів