Кабмін розподілив 300 млн грн субвенції на компенсацію придбання 327 квартир сім'ям учасників АТО

Рева заявив, що всього в 2018 році планується придбати 356 квартир на загальну суму 354,8 млн гривень

Міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну, 4 листопада 2016 Українське фото

Кабінет Міністрів розподілив 300 млн гривень субвенції з державного бюджету на компенсацію придбання 327 квартир сім'ям інвалідів 1-2 груп з числа тих, що брали участь в антитерористичній операції (АТО) військовослужбовців та загиблих учасників АТО. Таке рішення було прийнято в ході засідання Кабінету міністрів, передає 112.ua.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що всього в 2018 році планується придбати 356 квартир на загальну суму 354,8 млн гривень, у тому числі 29 квартир на 25 млн гривень для учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб.

Новини за темою: Рада має намір дати право переселенцям з інвалідністю ставати на соціальний квартирний облік

Також Андрій Рева зазначив, що за новою процедурою придбання житла для військовослужбовців закупили вже більше тисячі квартир і не було отримано жодної скарги: 

"Нова процедура придбання житла для військовослужбовців вже існує 2 роки. Сьогодні ми перераховували кошти за цією процедурою. Мова йде про принцип "Гроші ходять за людиною". Якщо раніше ми давали гроші обласним державним адміністраціям, вони купували і потім передавали людям, то тепер ми безпосередньо кошти, які сьогодні розділили в черговий раз, підуть конкретним громадянам на придбання житла. Це кардинальна зміна системи закупівлі житла відбулася ще в 2016 році. За новим порядком більше тисячі квартир було закуплено, і жодної скарги не було", - розповів міністр. 

Раніше уряд вніс зміни в постанову про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів