Кабмін призначив Володимира Тягульського т.в.о. голови "Південно-Західної залізниці"

Олексій Кривопішин відсторонений від посади на період перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності об'єднання

Фото з відкритих джерел
Кабмін призначив тимчасово виконуючим обов'язки начальника "Південно-Західної залізниці" Володимира Тягульского. Відповідне розпорядження №192-р опубліковане на сайті Кабміну.

"У зв'язку з відстороненням начальника державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" Кривопішина Олексія Мефодійовича від виконання повноважень за посадою на період перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності цього об'єднання покласти тимчасово, на період проведення перевірки, виконання обов'язків начальника державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" на директора (по інфраструктурі) Державної адміністрації залізничного транспорту України Тягульського Володимира Григоровича", - йдеться в розпорядженні.

Новини за темою: Південно-західна залізниця отримала 101,9 тис. грн збитків через втручання у роботу магістралі

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив почати розслідування відносно начальника "Південно-Західної залізниці", а також відсторонити його від посади. Кривопішин, за даними ЗМІ, за рахунок держави побудував спортивно-розважальний комплекс Olimpic Vila.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів