Кабмін поширив норми харчування військовослужбовців Міноборони на військових-контрактників Нацгвардії

На даний момент існує диспропорція в продовольчому забезпеченні військовослужбовців Нацгвардії у порівнянні з військовослужбовцями ЗСУ

З відкритих джерел

Кабінет Міністрів поширив норми харчування військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань на військовослужбовців за контрактом Національної гвардії. Відповідну постанову Кабмін прийняв в ході сьогоднішнього засідання.

Відзначено, що на даний момент існує диспропорція в продовольчому забезпеченні військовослужбовців Нацгвардії у порівнянні з військовослужбовцями Збройних сил і поліцейськими.

Постанова поширюється на норми харчування №1 (тільки обід) військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань на військових рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом у Національній гвардії на тих же умовах. Однак ці норми харчування не поширюються на військових строкової служби Нацгвардії.

Нагадаємо, що в 2018 році близько 50 військових частин перейдуть на нову систему харчування за стандартами Організації північноатлантичного договору (НАТО).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів