Кабмін погодив з 1 червня старт пілотного проекту з мультимодального переміщення транзитних відправлень "Укрпоштою"

Передбачається, що завдяки прийняттю цього акта "Укрпошта" зможе значно наростити обсяги міжнародного обміну і отримати додатковий річний дохід у розмірі близько 200 млн грн

Украинское фото

Кабінет міністрів України погодив дати проведення пілотного проекту з впровадження мультимодального переміщення транзитних відправлень національного оператора поштового зв'язку та розширення співробітництва з міжнародними поштовими операторами. Таке рішення було прийнято в ході засідання Кабінету міністрів, передає 112.ua.

Так, пілотний проект з мультимодального переміщення транзитних відправлень та їх обробки в місцях міжнародного поштового обміну національного оператора поштового зв'язку (в даний час – ПАТ "Укрпошта") триватиме з 1 червня 2018 року по 31 грудня 2019 року на території пропускного пункту для авіасполучення "Бориспіль-аеропорт", передають "Українські новини". 

Згідно з рішенням Кабміну, можливість здійснювати поштовий обмін з міжнародними поштовими операторами посилить контроль за відправленнями, який "Укрпошта" здійснює спільно з Державною фіскальною службою.

Новини за темою: У відділеннях "Укрпошти" можна буде розплатитися платіжними картками

Передбачається, що завдяки прийняттю цього акта "Укрпошта" зможе значно наростити обсяги міжнародного обміну, розширити канали доставки міжнародних відправлень і отримати додатковий річний дохід у розмірі близько 200 млн грн.

Додаткові кошти будуть використані для збереження і розвитку мережі "Укрпошти", а також для забезпечення універсальних послуг поштового зв'язку.

Нагадаємо, що з квітня "Укрпошта" знизила тарифи на пересилання термінових поштових переказів між усіма автоматизованими відділеннями поштового зв'язку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів