Андрій Рева, архівне фото
РБК-Украина

Кабінет Міністрів має намір внести у Верховну Раду законопроект про пенсійну реформу до 16 травня. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Ми повинні все порахувати, не можна поспішати. Працюють серйозні експерти, економісти - наші, Мінекономіки, Мінфіну, а також з МВФ. До 16 травня ми повинні подати відповідний законопроект у ВР. Пенсійна — ключова реформа", - зазначив він.

Рева підкреслив, що на першому етапі пенсійної реформи важливим є не допустити збільшення дефіциту Пенсійного фонду, і зафіксувати його на нинішньому рівні.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що пенсійна реформа передбачає підвищення пенсій з жовтня і скасування їх оподаткування.

Новини за темою: Гройсман: Пенсійна реформа буде представлена в найближчі місяці

"Приблизно 1 млн 308 тис. українців отримають підвищення до пенсії 200 грн. 1 млн 208 тис. громадян отримають підвищення пенсії при сьогоднішніх цінах, при сьогоднішньому курсі валют, від 200 до 500 грн щомісяця. 1 млн 993 тис. в результаті цієї реформи отримають підвищення пенсій від 500 до 1000 грн. Це постійна система, яка дозволить людям щомісяця отримувати підвищену пенсію. І ще більше 1 млн 100 тис. громадян отримають більше 1000 грн щомісячної доплати", - пообіцяв прем'єр.