Кабмін передав стадіон "Металіст" у розпорядження Харківської облдержадміністрації

Раніше власником ФК був олігарх-утікач Сергій Курченко

4sport.ua

Кабінет міністрів передав стадіон ФК "Металіст" у розпорядження Харківської облдержадміністрації. Відповідне рішення схвалено на засіданні уряду в середу, 11 квітня, передає 112.ua.

"Йдеться про розпорядження Кабінету міністрів України щодо передання до сфер управління Харківської обласної державної адміністрації стадіону ФК "Металіст", який фактично було поцуплено в держави і тепер зусиллями генеральної прокуратури й особисто генерального прокурора Юрія Луценка повернуто у власність держави. Отже, обласна адміністрація буде це використовувати", - зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував повернення місцевого футбольного клубу "Металіст" у власність держави. Він уточнив, що клуб повертають у порядку спецконфіскації. Раніше власником ФК був олігарх-утікач Сергій Курченко.

Зазначимо, що з 2016 року "Металіст" через фінансові проблеми припинив участь у Чемпіонаті України з футболу. До цього харків'яни посідали місця в трійці призерів, регулярно виступаючи в Лізі Європи і навіть Лізі чемпіонів. Після розпаду клубу на його основі було створено дві команди, які брали участь у місцевих та аматорських змаганнях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів