Кабмін має намір покращити залізничне сполучення з Маріуполем, - Гройсман

Йдеться про пасажирські сполучення і металургійний комплекс

Пресс-служба Кабмина

Кабмін має намір розвинути залізничне сполучення з Маріуполем, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман журналістам. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми додаємо нові потяги, новий розклад руху. Якщо не помиляюся, ми збільшили на 50 нових вагонів до Маріуполя і будемо цим займатися далі. До Нового року ми ухвалили рішення щодо розвитку залізничного сполучення, у тому числі окремим пунктом - питання покращення сполучення з Маріуполем у двох частинах: пасажирські сполучення і серйозний металургійний комплекс. Тут треба теж забезпечувати відповідну логістику. Протягом останніх кількох місяців ми збільшили пропускну здатність від 16-17 пар до 21 пари потягів. Це означає, що може бути збільшення виробництва", - сказав Гройсман.

Відзначимо, що зараз потяги сполученням Київ – Маріуполь ідуть приблизно по 17,5-18,5 годин. Ситуація ускладнюється тим, що Маріуполь оточено з півночі, півдня і сходу незаконними збройними формуваннями (НЗФ). Тому дістатися міста і виїхати з нього стає проблематично.

Новини за темою: Гройсман пообіцяв протягом півроку поліпшити умови перетину лінії розмежування на Донбасі

Торік Гройсман обіцяв оновити рухомий склад потягів, які рухаються в напрямку Маріуполя.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів