Обкладинка паспорта громадянина України
Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів має намір до квітня вирішити питання про надання адміністративних послуг, у тому числі з реєстрації актів громадянського стану та видачі паспортів громадян України українцям, які проживають на підконтрольних територіях Луганської і Донецької областей, передають "Українські новини".

Відповідна норма міститься в затвердженому Кабміном Плані заходів щодо реалізації деяких принципів державної внутрішньої політики у відношенні не підконтрольних владі Україні районів Донецької та Луганської областей.

"Відпрацювати питання щодо можливості надання громадянам України, які проживають на неконтрольованій території адміністративних послуг (у тому числі з реєстрації актів громадянського стану, видачі паспортів громадянина України), на контрольованій території, поблизу пунктів перетину лінії розмежування", - йдеться в плані.

Новини за темою: Після анексії майже 9 тис. жителів Криму отримали українські паспорти, - ДМС України

Нагадаємо, в березні 2016 року в окупованому Донецьку почали видавати паспорти ДНР". Раніше в "ДНР" заявляли, що замість паспортів для ідентифікації особи будуть користуватися соціальними картками.