Андрій Садовий
РБК-Украина

Мер Львова Андрій Садовий обурений бездіяльністю уряду в ситуації з вивезенням сміття, він розкритикував Кабмін і обласну владу за те, що вони тиждень не можуть скликати комісію з надзвичайних ситуацій. Про це Садовий заявив на своїй сторінці на Facebook.

"Блокада Львова тільки посилюється. На сьогодні 35% міських майданчиків перевантажені об'ємом твердих побутових відходів (ТПВ), який назбирався за кілька тижнів. Всі полігони, на які ми тимчасово возили ТПВ з міста, протягом декількох днів організовано закривають нам доступ", - заявив Садовий.

Мер Львова додав, що поки отримував пропозиції допомоги тільки від мерів польських міст та міжнародних організацій.

Раніше мер міста заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, більш 20% контейнерних майданчиків переповнені. У місті навіть створили оперативний штаб для вирішення проблеми з вивезенням сміття.

Як відомо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв'язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі "Енергія".