Кабмін дозволив використання приладів фото- і відеофіксації порушень ПДР

Очікується, що використання цих засобів забезпечить підвищення якості контролю за дотриманням правил дорожнього руху

З відкритих джерел

Кабінет міністрів розширив перелік приладів, які можуть застосовуватися для фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) і використовуватися як доказ для притягнення порушників до відповідальності. Відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні 3 жовтня і доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі доопрацювати її у триденний строк, передає прес-служба уряду.

"3 жовтня Кабінет міністрів ухвалив рішення про впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки для контролю безпеки дорожнього руху, а саме засобів визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі", – йдеться у повідомленні.

Очікується, що використання цих засобів забезпечить підвищення якості контролю за дотриманням правил дорожнього руху і буде результатом підвищення безпеки на дорогах. 

Раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні за півтора року можуть встановити близько 4 тис. камер відеофіксації. Він упевнений, що такі заходи призведуть до зниження аварійності і смертності на дорогах. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів