Кабмін доручив МВС і СБУ підготувати пропозиції щодо блокування провайдерами доступу до інформресурсів

Держспецзв'язку доручена розробка механізму додаткового заохочення фахівців сфери кібербезпеки

Будівля уряду ru.wikipedia.org

Кабінет міністрів доручив Міністерству внутрішніх справ, Нацполіції і Службі безпеки України підготувати пропозиції щодо врегулювання процедури блокування операторами і провайдерами телекомунікацій доступу до інформаційних ресурсів. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №155.

МВС, СБУ і Міністерству юстиції доручено до червня підготувати пропозиції щодо імплементації положень конвенції про кіберзлочинність у частині забезпечення строків зберігання комп'ютерних даних, збирання та вилучення доказів у електронній формі у кримінальних справах про вчинення комп'ютерних злочинів і терористичних актів з використанням комп'ютерних систем та мереж.

Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації доручено підготувати пропозиції щодо впровадження системи аудиту інформаційної безпеки в державних органах і на об'єктах критичної інфраструктури.

Також Держспецзв'язку доручено розробку механізму додаткового заохочення фахівців, задіяних у сфері кібербезпеки і кіберзахисту, які працюють у складових сектора безпеки й оборони (їх органах, підрозділах і установах), насамперед шляхом вдосконалення системи оплати їх праці, впровадження інших засобів стимулювання.

Як повідомлялося, 16 березня 2016 року Порошенко затвердив Стратегію кібербезпеки країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів