Із початку 2018 року в Україні від ботулізму постраждали 53 особи, четверо з них померли - МОЗ

Новий випадок захворювання на ботулізм був зафіксований зовсім недавно - 27 червня у Херсонській області

З відкритих джерел

В Україні з початку року від ботулізму постраждали 53 людини, чотири з них - померли. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"В Україні спостерігається сезонне підвищення захворюваності на ботулізм - з початку 2018 року зареєстровано 46 випадків ботулізму, 53 постраждали, 4 з них померли", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що новий випадок захворювання на ботулізм був зафіксований зовсім недавно - 27 червня у Херсонській області. Через кілька днів вказаною пацієнту була введена протиботулінічна сироватка. На даний момент його стан стабільний.

Примітно, 30 червня прес-центр столичного управління Держспоживслужби заявив про смерті жінки після захворювання ботулізмом.

Ботулізм - важке харчове отруєння, викликане вживанням продуктів, що містять ботулотоксини. 

Збудник хвороби розмножується в анаеробному стані (без доступу кисню) і при неправильних умовах зберігання або транспортування продуктів харчування.

Кращий спосіб захистити своє здоров'я - утримуватися від їжі, про якість якої споживачеві невідомо.

До факторів ризику відносяться споживання в'яленою, солоною та консервованої риби, консервів або виробів з м'яса, якщо вони не проходили термічну обробку перед вживанням.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів