Ірина Геращенко допускає доцільність в'їзду громадян РФ в Україну за біометричними паспортами

Перший віце-спікер парламенту наголосила на тому, що одним із ключових завдань України є безпека кордонів

Ірина Геращенко допускає доцільність в'їзду громадян РФ в Україну за біометричними паспортами. Про це перший віце-спікер парламенту повідомила в ефірі "112 Україна".

Ірина Геращенко наголосила на тому, що одним із ключових завдань України є безпека кордонів.

"Ми маємо бути так само відповідальним партнером для ЄС, з точки зору, щоб не створювати міграційні ризики, і в цьому контексті є важлива реформа, яку Україна провела в нашому законодавстві і в наших документах. Ми тепер маємо ID-картки і біометричні паспорти", - прокоментувала перший віце-спікер парламенту.

Новини за темою: Лавров: РФ запровадить візовий режим з Україною у відповідь на аналогічні дії Києва

У зв’язку з цим Ірина Геращенко допустила доцільність в'їзду громадян РФ в Україну за біометричними паспортами.

"І тоді дуже важливо ввести такий режим біопаспортів, дозволу заїзду громадянам РФ як дуже важливий безпековий елемент. Біометричний паспорт – це додаткова перевірка, хто це в’їжджає, хто за людина, чи є вона в якійсь базі даних. Думаю, що позиція по біометричному паспорту є на сьогодні мудрою з точки зору нашої безпеки", - додала Геращенко.

Нагадаємо, Верховна Рада може прийняти рішення про візовий режим з Російською Федерацією, на даний момент проводяться політичні консультації

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство у разі прийняття рішення про введення візового режиму з РФ готове його реалізувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...