Інформація про замінування чотирьох бізнес-центрів у Харкові не підтвердилася, - поліція

Поліції довелося перекрити рух транспорту

У Харкові поліція шукає вибухівку у чотирьох бізнес-центрах фото из соцсетей

Інформація про замінування чотирьох бізнес-центрів у Харкові не підтвердилася - експерти оглянули 20 тис. 500 кв. м приміщень та прилеглої території, евакуювали 953 осіб. Про це повідомляється у Facebook поліції Харківської обл.

Було оглянуто приміщення бізнес-центрів по вул. Академіка Проскури, Свободи, Алчевських та Богдана Хмельницького.

Для перевірки повідомлень на місця подій виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Новини за темою: У "замінованому" Апеляційному суді в Києві знайшли муляж бомби - прив'язане мило до телефону

З будівлі на вул. Академіка Проскури було евакуйовано 100 осіб, оглянуто близько 4500 кв. м території. У бізнес-центрі на вулиці Алчевських оглянуто 18 офісів загальною площею 3000 кв. м, евакуйовано 53 людини. З офісного будинку на вулиці Свободи евакуювали 600 осіб, оглянуто понад 7000 кв. м загальної площі. 

З будівлі на вул. Богдана Хмельницького правоохоронці евакуювали 200 осіб. Оглянуто 4500 кв. метрів приміщень і 1500 кв. метрів прилеглої території. Рух транспорту перекривався з 10:40 до 11:40.

Новини за темою: "Замінування" електронною поштою: У Херсоні з торговельного центру евакуювали 2 тис. осіб

Під час оглядів ніяких вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вживаються заходи щодо встановлення особи, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Новини за темою: У Львові через неправдиве повідомлення про мінування трьох бізнес-центрів евакуювали близько 1000 осіб

Як повідомлялося, в Харківській обл. поліція шукала вибухівку в чотирьох бізнес-центрах після того, як отримала інформацію про мінування. 

Нагадаємо, що з початку 2017 року в Україні зафіксовано 648 неправдивих повідомлень про замінування, найбільше – у Києві й Одесі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів