Інформація про штурм офісу націоналістів у Києві не відповідає дійсності, – поліція

Користувачі в соцмережах повідомляли, що правоохоронці штурмували офіс батальйону "Айдар"

Вести

Інформація про штурм правоохоронцями офісу націоналістів у Києві не відповідає дійсності. Про це повідомили в прес-службі столичної поліції."У соцмережах активісти почали поширювати інформацію про спробу захоплення будівлі, у якій начебто забарикадуватися їхні друзі.На цей час під будівлею дійсно присутні працівники поліції, оскільки мають інформацію про те, що в приміщенні перебувають активні учасники подій біля Генеральної прокуратури України. На цей час правоохоронці очікують дозволу власника на проведення огляду та інших слідчих дій. Інформація про штурм офісу не відповідає дійсності", – йдеться у повідомленні поліції.

Раніше користувачі в соцмережах почали поширювати інформацію про те, що поліцейські штурмують офіс ветеранів ОУН і батальйону "Айдар", які брали участь у заворушеннях під ГПУ. 

Раніше стало відомо про масштабні заворушення під будівлею ГПУ, які влаштували націоналісти через нещодавню екстрадицію до Росії інгуша Тимура Тумгоєва за запитом ФСБ. За даними ГПУ, Росія звинувачує Тумгоєва в участі у збройному формуванні угруповання "ІДІЛ", яке брало участь у бойових діях в Сирії. При цьому Тумгоєв двічі (в 2016 і 2017 роках) звертався до органів міграційної служби України із заявою про отримання статусу біженця, але йому відмовили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів