Ілон Маск заявив про намір відкрити кондитерську фабрику

Так винахідник потролив керівника холдингу Berkshire Hathaway Воррена Баффета за концепцію "економічного рову"

Ілон Маск Фото з відкритих джерел

Винахідник і керівник компаній Space X і Tesla Ілон Маск анонсував вихід на кондитерський ринок. Зокрема, він написав про це у Twitter.

"Я відкриваю кондитерську компанію, і вона буде приголомшливою", - зазначив Маск.


При цьому, очікуючи бурхливої реакції громадськості на свою заяву, винахідник додав, що його наміри є "суперсерйозними", і навіть поцікавився у своїх читачів, якими б вони хотіли бачити його цукерки.

Потім Маск запропонував свій варіант, так звану "криптоцукерку".

Але на цьому заяви винахідника не закінчилися. З наступних твітів стало зрозуміло, що, швидше за все, таким чином він продовжує заочну суперечку з холдингом Berkshire Hathaway та його керівниками Ворреном Баффетом і Чарльзом Мангером.

Справа в тому, що раніше на зборах акціонерів Tesla Маск розкритикував запроваджену Баффетом концепцію "економічного рову" —  довгострокової переваги, що дає можливість компанії заробляти більше за середній за галуззю рівень і захищати провідні позиції на ринку. 

У відповідь Мангер заявив, що зауваження Маска є правильними, якщо йдеться про "калюжу води", а Баффет додав, що безліч компаній дотримуються моделі "рову", наприклад кондитерське підприємство See's, що входить до Berkshire Hathaway.

Зокрема, Маск пообіцяв "побудувати рів і засипати його цукерками", додавши, що Баффет "не зможе не інвестувати" в його кондитерський проект.


Нагадаємо, у квітні Маск заявив, що компанія Tesla збанкрутувала. Пізніше з’ясувалося, що це розіграш.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів