Гриневич і посол Франції обговорили популяризацію французької мови в Україні

В Україні є 49 шкіл з поглибленим вивченням французької мови і 1 тис 220 закладів, де її вивчають як предмет

Міносвіти України

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела зустріч з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, на якій сторони обговорили проведення Року французької мови в Україні. Про це повідомляє прес-служба міністерства. 

"Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови. До його створення та реалізації також можуть бути залучені й інші посольства франкомовних країн", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Франції призиватимуть в армію 16-річних хлопців і дівчат

Серед заходів, які можуть бути проведені для популяризації французької мови в Україні через сферу освіти, Гриневич назвала заохочення переможців олімпіад з французької мови та підтримка вчителів французької мови, що отримають перемогу у відповідній номінації конкурсу Учитель року.

"Перепідготовку в 2018 році 302 учителі французької мови. Педагогам пропонують підготовку за програмою PRO FLE, розробленою Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED)", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів