Грузинська авіакомпанія Myway Airlines припиняє авіасполучення з Україною

Серед причин – зменшення пасажиропотоку та ситуація в Україні

З відкритих джерел

Грузинська авіакомпанія Myway Airlines вже закрила рейси Тбілісі - Харків і найближчими днями зупинить польоти з грузинської столиці до Києва. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Avianews.

Зазначається, що єдиним маршрутом авіаперевізника стане Тбілісі - Тель-Авів.

В авіакомпанії повідомляють, що однією з причин скасування авіарейсів є зменшення пасажиропотоку. Також на рішення припинити авіасполучення з Києвом та Харковом вплинула ситуація в Україні.

Новини за темою: Порошенко: Розпочалися переговори з європейськими партнерами щодо відновлення авіасполучення Київ – Ужгород

"На цьому етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти. Це стосується зимового сезону. Залишаються тільки рейси Тбілісі - Тель-Авів. Інші рейси відновляться з кінця березня, з літнього навігаційного сезону. Це викликано декількома факторами. У порівнянні з нашими прогнозами, з погляду пасажиропотоку, створено найгірший результат. Також позначилися останні події в Україні. Насамперед ми призупинили рейс до Харкова, а тепер змушені зупинити й до Києва", - заявив Першому каналу Грузії комерційний директор компанії Ігор Апціаурі.

Ще однією причиною призупинення польотів в авіакомпанії назвали заплановане на січень-лютий технічне обслуговування літаків.

Myway Airlines планує відновити польоти з кінця березня 2019 року.

Новини за темою: Між Києвом і столицею Словенії з'явиться пряме авіасполучення

До слова, регулярні польоти Myway Airlines почала в червні 2018 року, відкривши рейси до Харкова з Тбілісі та Батумі. У жовтні авіаперевізник запустив прямі рейси з Тбілісі до Києва.

Інвестором проекту виступила китайська група Hualing Group. Флот Myway Airlines містить два 170-місних літаки Boeing 737-800.

Нагадаємо, раніше через введення в Україні воєнного стану авіакомпанія "Болгарія Ейр" заявила про припинення авіасполучення між Софією та Одесою до 16 грудня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів