Гройсман: Україні потрібно збільшувати обсяги виробництва власної продукції

"Очевидно, що сьогодні є величезна потреба в автодорожній техніці, комунальній техніці", - зазначив прем'єр

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман Пресс-служба Кабмина

Україні потрібно збільшувати обсяги виробництва власної продукції. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході виступу на автобудівному підприємстві в Кременчуці Полтавської області, який транслював телеканал "112 Україна".

"Очевидно, що сьогодні є величезна потреба в автодорожній техніці, комунальній техніці. Чому ми повинні брати шасі і базу інших виробників, якщо ми можемо брати базу наших українських виробників? Чудові автомобілі, добре зарекомендували себе, працюють у більш ніж 70 країнах світу, повинні працювати в Україні", – сказав Гройсман.

Прем'єр додав: "Коли перебуваєш у Франції, коли ти бачиш, що по дорогах їздять (їхні авто), в США бачиш (марки), це зростання економіки Сполучених Штатів. Те ж саме ми повинні зробити в Україні. Треба тяжко працювати, щоб дійти до результату. Але в цьому є запорука успішності та стабільності нашої країни. Іншого шляху немає".

Раніше Тарута заявив, що якщо замовлення на виробництво вагонів підуть закордонним компаніям, це обернеться втратами для української економіки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів