Гройсман сподівається, що Антикорупційний суд буде створено впродовж найближчих декількох місяців

За словами прем'єра, уряд забезпечить організацію суду

Володимир Гройсман З відкритих джерел

Прем'єр-міністр Україні Володимир Гройсман сподівається на створення Антикорупційного суду протягом найближчих декількох місяців. Про це Гройсман заявив під час спільного брифінгу з віце-президентом Європейської комісії Федерікою Могеріні, який транслював телеканал "112 Україна".

"Для нас дуже важливо, я як прем’єр-міністр України й уряд абсолютно повністю підтримуємо необхідність створення Антикорупційного суду. Ми розраховуємо, що у найближчі декілька місяців цей суд буде створений, відповідно Верховною Радою України ця робота сьогодні ведеться. Ми в свою чергу як уряд зробимо все належне, щоб організаційно забезпечити утворення і становлення такого суду", - заявив Гройсман.

Новини за темою: Порошенко закликав Верховну Раду якомога швидше підготувати законопроект про Антикорупційний суд до другого читання

Як повідомлялося, раніше Могеріні заявляла, що Україні необхідно подвоїти роботу в найважливіших сферах, зокрема у сфері боротьби з корупцією. За її словами, ЄС очікує ухвалення законопроекту про створення незалежного Вищого антикорупційного суду, який відповідатиме рекомендаціям Венеційської комісії.

Новини за темою: Не поспішайте радіти: Антикорупційний суд показали і поставили на паузу

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів