Гройсман: Програмою "Доступні ліки" щоденно користуються 8 млн українців

Він зауважив, що уряд запустив систему підтримки для людей, які мають хронічні хвороби, і ця система буде діяти на постійній основі

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що медичною програмою "Доступні ліки" щоденно користуються 8 млн українців. Відповідну заяву він зробив під час засідання Кабміну 4 квітня, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми зробили чесну програму, і сьогодні будемо звітувати про те, що 8 млн українських громадян щоденно користуються програмою "Доступні ліки", отримують ліки по своїм хворобам по рецепту лікаря. І найголовніше, скільки було питань, чи буде держава за це платити? Хочемо всім повідомити сьогодні, що за кожного громадянина з 8 млн держава розрахувалася на 100%. Теж саме буде й у 2018 році і в майбутньому", - сказав він.

Таким чином, Гройсман підкреслив, що уряд запустив систему підтримки для людей, які мають хронічні хвороби, і ця система буде діяти на постійній основі.

"За даними експертів, зменшилася кількість викликів швидкої допомоги для хронічно хворих на 5-7% відповідно до тих чи інших хвороб. Що це означає? Що у людини, наприклад, не було коштів постійно приймати ліки, людина собі відмовляла, і коли був приступ гіпертонії викликали швидку, щоб отримати ліки", - розповів прем'єр.

Втім, за його даними, українці почали набагато рідше викликати швидку допомогу, користуючись програмою "Доступні ліки.

"Але зараз свідчення того, що швидку стали менше викликати, це означає, що люди почали задовольняти свої потреби через програму "Доступні ліки", але треба йти далі і охоплювати всіх українців, незалежно від того, чи вони живуть у мегаполісі, чи у невеличкому селі", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Уляна Супрун вважає, що медреформа йде у правильному напрямку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів